HC SDH Kostele vs. HC Jiskra Skuteč

20.01.2020 20:00

HC SDH Kostelec – HC Jiskra Skuteč 4:6 (1:5, 3:1, 0:0). Branky: Kubal 2, Studnička 2 – Talácko 2, Verner, Pešek, Kusý, Bureš. Rozhodčí: Schaffer – Kunhart. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Navíc Pišček 10 OT resp. Klusoň 5 + OK. Na vedoucí gól Skutče v 10. minutě přišla rychlá odpověď. Pak ale přišla rychlá gólová smršť Jiskry, která byla korunována ještě pátým úspěchem těsně před první sirénou. Ta ještě v nástupu do druhého dějství přidala šestý, jak se nakonec ukázalo, poslední gól. Kostelečtí ve zbytku druhé třetiny zkorigovali skóre třemi přesnými trefami na 4:6. V závěrečném dějství sice góly nepadaly, zato přibylo vyloučených. Kostelečtí po výborném vstupu do soutěže naposledy už sedmkrát prohráli!