HC Jiskra Skuteč vs. HC RoadCafe Pardubice

11.01.2020 19:15

HC Jiskra Skuteč : HC RoadCafe Pardubice 10:5 (2:2, 5:1, 3:2). Branky: Klusoň 2, Starý 2, Kusý 2, Verner, Talácko, Bureš, Urban – Veverka 2, Komárek 2, Kakrda. Rozhodčí: Pošvář – Schaffer. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Oslabení: 2:1. Skuteč na chrudimském ledě vše rozhodla ve druhé třetině. Naposledy její hráči absolvovali zápas 1. prosince, když v dalších třech kolech stáli. Úvodní góly padly v rychlém sledu, Pardubičtí dvakrát vedli, Jiskra vždy vyrovnala. Od šesté minuty už gól nepadl. V nástupu do druhé třetiny Jiskra přidala dva góly a pak se střídaly zajímavé okamžiky, kdy oba týmy využívaly přesilovku i oslabení. Tuto část zakončil Bureš „výletem“ přes celé kluziště a gólem na 7:3.  Hostům patřily úvodní minuty závěrečného dějství, během čtyř minut korigovali na 7:5. Nakonec se tří bodů dočkala zaslouženě Jiskra, která třemi góly dosáhla na „desítku“. Nutno dodat, že „Roudko“ pouze v devíti hráči v poli úspěšně (až na druhou část) soupeři vzdorovalo.